Eiffel Tower & Champ De Mars - 2Br - Cityapartmentstay

  • 80 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Gelegen op op 14 minuten wandelen van de Eiffeltoren, bieden Eiffel Tower & Champ De Mars - 2Br - Cityapartmentstay Parijs appartementen gemakkelijke toegang tot tal van nabijgelegen attracties.

Geniet van het comfort van een badkamer in het appartement, dat met een haardroger en handdoeken is uitgerust.

De accommodatie is uitgerust met zelf-catering voorzieningen zoals koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven, zodat gasten hun eigen maaltijden kunnen bereiden.

Dit appartement is gelegen in de 7e Arrondissement wijk van Parijs op 3 km afstand van het station Châtelet-Les Halles RER. Dit appartement is op 25 minuten wandelafstand van de Arc de Triomphe. U kunt ook het Louvre bereiken, dat op 2 km afstand van Eiffel Tower & Champ De Mars - 2Br - Cityapartmentstay appartementen ligt. Deze accommodatie ligt binnen het bereik van het metrostation Saint-François-Xavier.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Eiffel Tower & Champ De Mars - 2Br - Cityapartmentstay Parijs
Elegant Appartement 2Br - Proche Tour Eiffel
Mobiele prijsaanbieding

Elegant Appartement 2Br - Proche Tour Eiffel

8.4
Heel goed 19 beoordelingen
227 m van de accommodatie
USD 616 USD 554
per nacht
Appartement Invalides Avec Terrasse
Mobiele prijsaanbieding

Appartement Invalides Avec Terrasse

486 m van de accommodatie
USD 262 USD 236
per nacht
The Maubourg Eiffel Tower
Mobiele prijsaanbieding

The Maubourg Eiffel Tower

526 m van de accommodatie
USD 307 USD 276
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Parijs-Orly
    17 km

    Treinstations

    Gare Montparnasse
    1,9 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi
    • WiFi is beschikbaar in kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 19:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Eiffel Tower & Champ De Mars - 2Br - Cityapartmentstay appartement te vinden?
      Eiffel Tower & Champ De Mars - 2Br - Cityapartmentstay appartement is in de 7e Arrondissement wijk van Parijs gesitueerd, op 14 minuten wandelen van de Eiffeltoren.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Eiffel Tower & Champ De Mars - 2Br - Cityapartmentstay appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Eiffel Tower & Champ De Mars - 2Br - Cityapartmentstay appartement zijn onder andere het Louvre, de Eiffeltoren, de Arc de Triomphe.
    • Hoeveel kost het om bij Eiffel Tower & Champ De Mars - 2Br - Cityapartmentstay appartement te verblijven?
      De huurprijs van Eiffel Tower & Champ De Mars - 2Br - Cityapartmentstay appartement is €345.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere La Terrasse du 7eme en 7ème vin restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Biedt Eiffel Tower & Champ De Mars - 2Br - Cityapartmentstay appartement gratis WiFi?
      Internet is gratis beschikbaar in Eiffel Tower & Champ De Mars - 2Br - Cityapartmentstay appartement.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Parijs-Orly
    17 km

    Treinstations

    Gare Montparnasse
    1,9 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Eiffel Tower & Champ De Mars - 2Br - Cityapartmentstay Parijs

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten